RESTAURACJA / PENSJONAT
Zapraszamy do naszego Pensjonatu Letni Ogród położonego na terenie największego Portu jachtowego na Mazurach. To przepiękne miejsce usytuowane jest nad samym jeziorem Bełdany, otoczone mazurskimi lasami i nieskażoną cywilizacją przyrodą. Z dala od zgiełku miast mogą Państwo wypocząć na łonie natury w otoczeniu najpiękniejszych polskich krajobrazów, udać się na wycieczkę rowerową po szlakach przyrodniczych lub po prostu zrelaksować się na jachcie, czy terenie naszego pensjonatu.
W Pensjonacie znajdują się pokoje 2 osobowe, z pięknym widokiem na port i jezioro Bełdany. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę i jest klimatyzowany. W Pensjonacie znajduje się również restauracja, w której można zjeść przepyszne śniadanie i domowy obiady. Karta menu jest krótka i codziennie zmieniana ze względu na fakt, iż codziennie gotujemy świeże potrawy. W całości korzystamy z okolicznych dobrodziejstw i sąsiadujących farm aby przygotowywane przez nas dania były jak najlepsze.
W restauracji znajduje się sala do wspólnego biesiadowania, bar gdzie można wypić kieliszek wina oraz kominek przy którym można się zrelaksować.
Zapraszamy serdecznie.
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.