PORT- STANOWISKA REZYDENCKIE

Przy szlaku żeglownym Wielkich Jezior Mazurskich znajduje się największy na Mazurach ekskluzywny port jachtowy mający status Klubu. Stanowi on jeden z największych tego typu obiektów w Polsce i w Europie. Całkowity obszar ośrodka wypoczynkowego wynosi 15 ha.

Port-Club,, Letni Ogród” położony jest w malowniczej miejscowości Wygryny nad jeziorem Bełdany w otoczeniu lasu, w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu położone jest znane miasto wypoczynkowe Mikołajki oraz przebiega tamtędy najpopularniejszy szlak żeglarski prowadzący od Rucianego – Nidy do Węgorzewa.

Port-Club Letni Ogród to miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i prywatność. Z dala od zgiełku miasta w kontakcie z naturą można doświadczyć niezapomnianych wrażeń , spędzić czas na łonie mazurskiej przyrody nieskażonej cywilizacją. W trosce o bezpieczeństwo całość terenu jest zamknięta i całodobowo dozorowana. Wyłącznie rezydenci Port-Clubu posiadają piloty umożliwiające wjazd i wpłynięcie na teren obiektu.

Decydując się na wypoczynek u nas, można realizować swoje pasje żeglowania w przyjemny i komfortowy sposób. Staramy się spełniać wszelkie oczekiwania, dlatego do każdego stanowiska do cumowania wyposażonego w pirs przylega działka z miejscem postojowym oraz doprowadzone są prąd i woda.

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.